Mistrz U27


Dnia 09.08.2020 rozegrano zawody z cyklu Mistrz U27. Poniżej prezentujemy wyniki uzyskane przez zawodników.

Serdecznie zapraszamy na kolejne zawody!

Do pobrania

Miejsce Zawodnik Klub Wynik
1 Robert Giziński ZKS Warszawa 279
2 Mariusz Pietraszewski U27 Ołtarzew 275
3 Piotr Jarząbek U27 Ołtarzew 272
4 Robert Sobieraj ZKS Warszawa 260
5 Adam Sylwestrowicz NTS WARSZAWA 90
Miejsce Zawodnik Klub Wynik
1 Mariusz Pietraszewski U27 Ołtarzew 254
2 Piotr Jarząbek U27 Ołtarzew 245
Miejsce Zawodnik Klub Wynik
1 Piotr Jarząbek U27 Ołtarzew 189
2 Mariusz Pietraszewski U27 Ołtarzew 181
3 Adrian Kępka ZKS Warszawa 141
4 Adam Sylwestrowicz NTS WARSZAWA 136
5 Michał Hodur Amator Wrocław 92
6 Piotr Jaraczewski Cover Warszawa 77
Miejsce Zawodnik Klub Wynik
1 Rafał Ślubowski Legia Warszawa 94
2 Adrian Kępka ZKS Warszawa 90
3 Adam Joński Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie; Warszawa 88
4 Michał Hodur Amator Wrocław 76
5 Piotr Jaraczewski Cover Warszawa 74
6 Marek Nowak Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej w Toruniu 60
7 Adam Sylwestrowicz NTS WARSZAWA 58
8 Bartosz Tucholski Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 39
PK Marcin Rabijewski Klub Strzelających Inaczej 81
PK Piotr Simborowski U27 Ołtarzew 68
Miejsce Zawodnik Klub Wynik
1 Adrian Kępka ZKS Warszawa 182
2 Adam Sylwestrowicz NTS WARSZAWA 138
3 Michał Hodur Amator Wrocław 138
PK Marcin Rabijewski Klub Strzelających Inaczej 134
Miejsce Zawodnik Klub Wynik
1 Adam Sylwestrowicz NTS WARSZAWA 86
2 Adam Joński Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie; Warszawa 74
3 Adrian Kępka ZKS Warszawa 65
4 Bartosz Tucholski Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 65
5 Piotr Jaraczewski Cover Warszawa 54
6 Michał Hodur Amator Wrocław 44
7 Marek Nowak Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej w Toruniu 7
PK Piotr Simborowski U27 Ołtarzew 63
Miejsce Zawodnik Klub Wynik
1 Piotr Jaraczewski Cover Warszawa 28
PK Marcin Rabijewski Klub Strzelających Inaczej 10
Miejsce Zawodnik Klub Wynik
1 Rafał Ślubowski Legia Warszawa 84
2 Bartosz Tucholski Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 59
3 Michał Hodur Amator Wrocław 52
4 Marek Nowak Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej w Toruniu 51
PK Piotr Simborowski U27 Ołtarzew 65
PK Marcin Rabijewski Klub Strzelających Inaczej 45
Miejsce Zawodnik Klub Wynik
1 Marcin Głogowski U27 Ołtarzew 45
2 Krzysztof Grasewicz U27 Ołtarzew 45
3 Adam Sylwestrowicz NTS WARSZAWA 40
4 Piotr Jaraczewski Cover Warszawa 26
PK Piotr Simborowski U27 Ołtarzew 49
Miejsce Zawodnik Klub Wynik
1 Adam Sylwestrowicz NTS WARSZAWA 82
2 Piotr Jaraczewski Cover Warszawa 72
Miejsce Zawodnik Klub Wynik
1 Piotr Jaraczewski Cover Warszawa 34
2 Rafał Ślubowski Legia Warszawa 32
3 Krzysztof Grasewicz U27 Ołtarzew 30
4 Bartosz Tucholski Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 28
5 Marcin Głogowski U27 Ołtarzew 28
6 Marek Nowak Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej w Toruniu 12
7 Michał Hodur Amator Wrocław 9
PK Piotr Simborowski U27 Ołtarzew 28
Miejsce Zawodnik Klub Wynik