Mistrz U27


Dnia 08.08.2021 rozegrano zawody z cyklu Mistrz U27. Poniżej prezentujemy wyniki uzyskane przez zawodników.

Serdecznie zapraszamy na kolejne zawody!

Do pobrania

Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Pietraszewski Mariusz U27 Ołtarzew 282 5
2 Jarząbek Piotr U27 Ołtarzew 274 6
3 Sobieraj Robert ZKS Warszawa 261 4
4 Białowolski Konstanty U27 Ołtarzew 256 1
5 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 252 1
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Pietraszewski Mariusz U27 Ołtarzew 263 4
2 Jarząbek Piotr U27 Ołtarzew 260 2
3 Woźniak Jarosław U27 Ołtarzew 180
4 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 164 1
5 Białowolski Konstanty U27 Ołtarzew 153
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Pietraszewski Mariusz U27 Ołtarzew 185
2 Jarząbek Piotr U27 Ołtarzew 182 1
3 Sobieraj Robert ZKS Warszawa 167 2
4 Joński Adam NTS Warszawa 161
5 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 136
6 Białowolski Konstanty U27 Ołtarzew 111
7 Woźniak Jarosław U27 Ołtarzew 73 1
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Cyrul Daniel COVER Warszawa 93 2
2 Simborowski Piotr U27 Ołtarzew 91 2
3 Sobczak Konrad KS Amator 89
4 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 87
5 Wasilewski Łukasz U27 Ołtarzew 85 1
6 Białowolski Konstanty U27 Ołtarzew 84 1
7 Iwanejko Piotr U27 Ołtarzew 83 1
8 Chochołek Łukasz U27 Ołtarzew 83
9 Konopa Tomasz U27 79 1
10 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 75 2
11 Owczarek Karol Klub Strzelecki U27 67
12 Sobuta Marcin U27 Ołtarzew 66
13 Szkudlarek Dawid KS Garda 64
14 Szkudlarek Dawid KS Garda 64
15 Cora Halina U27 Ołtarzew 9
PK Paweł Krawczyk U27 Ołtarzew 79 1
PK Piotr Śledziński U27 71
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Białowolski Konstanty U27 Ołtarzew 178 2
2 Cyrul Daniel COVER Warszawa 176 1
3 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 173 2
4 Szkudlarek Dawid KS Garda 155 1
5 Konopa Tomasz U27 143 1
6 Wasilewski Łukasz U27 Ołtarzew 140
PK Paweł Krawczyk U27 Ołtarzew 135 1
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Cyrul Daniel COVER Warszawa 96 2
2 Łabędź Tomasz Iglica 93 3
3 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 89 3
4 Sobczak Konrad KS Amator 82
5 Joński Adam NTS Warszawa 81
6 Frankowski Robert U27 76
7 Sobuta Marcin U27 Ołtarzew 75
8 Domeradzki Michał U27 od 2021 73 1
9 Łyżwiński Paweł U 27 ołtarzew 73 1
10 Iwanejko Piotr U27 Ołtarzew 73
11 Mazurkiewicz Mariusz U27 Ołtarzew 67 1
12 Mazurkiewicz Mariusz U27 Ołtarzew 67 1
13 Gruszka Tomasz U27 Ołtarzew 66
14 Jaroń Jakub U27 Ołtarzew 62
15 Owczarek Karol Klub Strzelecki U27 57
16 Wasilewski Łukasz U27 Ołtarzew 43
17 Cora Halina U27 Ołtarzew 37
18 Simborowski Piotr U27 Ołtarzew 35
19 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 34
20 Konopa Tomasz U27 31
21 Białowolski Konstanty U27 Ołtarzew 23
22 Chochołek Łukasz U27 Ołtarzew 16
PK Piotr Śledziński U27 24
PK Michał Konach ZKS Warszawa 12
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Cyrul Daniel COVER Warszawa 47
2 Sobuta Marcin U27 Ołtarzew 47
3 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 36 1
4 Chochołek Łukasz U27 Ołtarzew 27
5 Białowolski Konstanty U27 Ołtarzew 22
6 Konopa Tomasz U27 0
PK Piotr Śledziński U27 28
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Iwanejko Piotr U27 Ołtarzew 85
2 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 61
3 Szkudlarek Dawid KS Garda 59
4 Białowolski Konstanty U27 Ołtarzew 59
5 Cora Halina U27 Ołtarzew 53
6 Jaroń Jakub U27 Ołtarzew 44
7 Joński Adam NTS Warszawa 29
PK Piotr Śledziński U27 61
PK Michał Konach ZKS Warszawa 47
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Sobuta Marcin U27 Ołtarzew 48 1
2 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 48
3 Owczarek Karol Klub Strzelecki U27 47 1
4 Frankowski Robert U27 46 1
5 Szkudlarek Dawid KS Garda 44
6 Konopa Tomasz U27 43
7 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 42
8 Wasilewski Łukasz U27 Ołtarzew 42
9 Jaroń Jakub U27 Ołtarzew 42
10 Cora Halina U27 Ołtarzew 41
11 Białowolski Konstanty U27 Ołtarzew 39
12 Łyżwiński Paweł U 27 ołtarzew 38
13 Chochołek Łukasz U27 Ołtarzew 37
14 Domeradzki Michał U27 od 2021 37
15 Joński Adam NTS Warszawa 33
16 Woźniak Jarosław U27 Ołtarzew 29
PK Michał Konach ZKS Warszawa 42
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Frankowski Robert U27 95 2
2 Mazurkiewicz Mariusz U27 Ołtarzew 92 2
3 Łyżwiński Paweł U 27 ołtarzew 92 2
4 Sobuta Marcin U27 Ołtarzew 90
5 Simborowski Piotr U27 Ołtarzew 88
6 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 87 2
7 Łabędź Tomasz Iglica 86
8 Domeradzki Michał U27 od 2021 84 1
9 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 83 1
10 Konopa Tomasz U27 80
11 Białowolski Konstanty U27 Ołtarzew 78
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Sobuta Marcin U27 Ołtarzew 42
2 Chochołek Łukasz U27 Ołtarzew 34
3 Iwanejko Piotr U27 Ołtarzew 33
4 Szkudlarek Dawid KS Garda 33
5 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 33
6 Cora Halina U27 Ołtarzew 27
7 Konopa Tomasz U27 27
8 Owczarek Karol Klub Strzelecki U27 26
9 Białowolski Konstanty U27 Ołtarzew 25
10 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 20
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Sobuta Marcin U27 Ołtarzew 75
2 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 68
3 Szkudlarek Dawid KS Garda 65
4 Białowolski Konstanty U27 Ołtarzew 63
5 Konopa Tomasz U27 62
6 Woźniak Jarosław U27 Ołtarzew 41
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Łabędź Tomasz Iglica 93 3
2 Wasilewski Łukasz U27 Ołtarzew 93 1
3 Mazurkiewicz Mariusz U27 Ołtarzew 90 4
4 Gruszka Tomasz U27 Ołtarzew 87 1
5 Szkudlarek Dawid KS Garda 83
6 Białowolski Konstanty U27 Ołtarzew 83
7 Cora Halina U27 Ołtarzew 76 1
8 Woźniak Jarosław U27 Ołtarzew 75 1
9 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 75
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 75
2 Białowolski Konstanty U27 Ołtarzew 74
3 Chochołek Łukasz U27 Ołtarzew 74
4 Cora Halina U27 Ołtarzew 73
5 Sobuta Marcin U27 Ołtarzew 71
6 Szkudlarek Dawid KS Garda 64 1
7 Woźniak Jarosław U27 Ołtarzew 58