Mistrz U27


Dnia 12.12.2021 rozegrano zawody z cyklu Mistrz U27. Poniżej prezentujemy wyniki uzyskane przez zawodników.

Serdecznie zapraszamy na kolejne zawody!

Do pobrania

Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Pietraszewski Mariusz U27 Ołtarzew 286 9
2 Filip Grzegorz LEGIA Warszawa 277 6
3 Żórawski Marcin AQUILA Nowy Dw.Maz. 277 4
4 Jarząbek Piotr U27 Ołtarzew 274 8
5 Nykel Konrad ZKS Warszawa 273 6
6 Guliński Łukasz Amator Wrocław 269 3
7 Grzegorzewicz Marek Grzegorzewicz Legia 262 2
8 Wasiak Andrzej Amator Wrocław 260 1
9 Siemiradzki Mariusz AMATOR Wrocław 187
10 Sosiński Wojciech Piotr U27 Ołtarzew 162
11 Wrobel Lukasz ZKS Warszawa 104
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Jarząbek Piotr U27 Ołtarzew 276 5
2 Pietraszewski Mariusz U27 Ołtarzew 253 6
3 Bohdanowicz Paweł U27 Ołtarzew 220 1
4 Siemaszko Paweł NTS 147
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Pietraszewski Mariusz U27 Ołtarzew 190 6
2 Jarząbek Piotr U27 Ołtarzew 187 3
3 Wasiak Andrzej Amator Wrocław 184 6
4 Joński Adam NTS Warszawa 174 1
5 Wędrowski Krzysztof U27 Ołtarzew 165 1
6 Żak Paweł SAGITTARIUS Piątnica 164
7 Wrobel Lukasz ZKS Warszawa 152
8 Konarski Tadeusz U27 Ołtarzew 145
9 Siemiradzki Mariusz AMATOR Wrocław 144 2
10 Gomółka Łukasz Gomółka KS Cover 136
11 Żak Krzysztof Sagittarius Piątnica 133
12 Rudziejewski Roman Kabar 124
13 Walisiak Maciej U27 Ołtarzew 106
14 Sobierski Robert KABAR Łódź 83
15 Michalski Piotr Sagittarius 75
16 Trębicki Jakub GARDA Ostróda 45
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Gruszka Tomasz U27 Ołtarzew 91 2
2 Żak Paweł SAGITTARIUS Piątnica 91 1
3 Konarski Tadeusz U27 Ołtarzew 86
4 Simborowski Piotr U27 Ołtarzew 85
5 Jaroń Jakub U27 Ołtarzew 85
6 Mazurkiewicz Mariusz U27 Ołtarzew 84
7 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 84
8 Gotowała Jerzy U27 Ołtarzew 79
9 Sosiński Wojciech Piotr U27 Ołtarzew 74
10 Żak Krzysztof Sagittarius Piątnica 72
11 Kotarski Konrad U27 Ołtarzew 65
12 Wilkowiecki Tomasz U27 Ołtarzew 64
13 Siemiradzki Mariusz AMATOR Wrocław 56
14 Gomółka Łukasz Gomółka KS Cover 54 1
15 Wasilewski Łukasz U27 Ołtarzew 45
16 Siemaszko Paweł NTS 40
17 Kotlarski Michał U27 Ołtarzew 31
PK Piotr Śledziński U27 Ołtarzew 82 1
PK Tomasz Kochan NTS Warszawa 75
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Żak Paweł SAGITTARIUS Piątnica 171 3
2 Siemaszko Paweł NTS 160
3 Konarski Tadeusz U27 Ołtarzew 146
4 Wasilewski Łukasz U27 Ołtarzew 146
5 Sosiński Wojciech Piotr U27 Ołtarzew 116 1
6 Michalski Piotr Sagittarius 66
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Gomółka Łukasz Gomółka KS Cover 86 2
2 Żak Paweł SAGITTARIUS Piątnica 86 1
3 Frankowski Robert U27 Ołtarzew 84 1
4 Mazurkiewicz Mariusz U27 Ołtarzew 82
5 Markowski Marcin U27 Ołtarzew 80 1
6 Żak Krzysztof Sagittarius Piątnica 80
7 Joński Adam NTS Warszawa 79 1
8 Sochacki Arkadiusz Garda Ostróda 78
9 Walisiak Maciej U27 Ołtarzew 78
10 Siemiradzki Mariusz AMATOR Wrocław 76
11 Lechowski Karol U27 Ołtarzew 74
12 Kotarski Konrad U27 Ołtarzew 73
13 Sobierski Robert KABAR Łódź 71
14 Rudziejewski Roman Kabar 69
15 Konarski Tadeusz U27 Ołtarzew 68
16 Jaroń Jakub U27 Ołtarzew 68
17 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 65
18 Białowolski Konstanty U27 Ołtarzew 49
19 Gawryś Paweł Garda Ostróda 48
20 Jasionek Dariusz U27 Ołtarzew 42
21 Trębicki Jakub GARDA Ostróda 22
22 Kotlarski Michał U27 Ołtarzew 9
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Gomółka Łukasz Gomółka KS Cover 61 1
2 Żak Krzysztof Sagittarius Piątnica 59
3 Gawryś Paweł Garda Ostróda 43
4 Sochacki Arkadiusz Garda Ostróda 36
5 Markowski Marcin U27 Ołtarzew 34
6 Żak Paweł SAGITTARIUS Piątnica 34
7 Białowolski Konstanty U27 Ołtarzew 23
8 Walisiak Maciej U27 Ołtarzew 19
9 Siemaszko Paweł NTS 5
PK Piotr Śledziński U27 Ołtarzew 13
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Kozłowski Bolesław ZKS Warszawa 89 1
2 Gołębiewski Marcin AMATOR Wrocław 78
3 Simborowski Piotr U27 Ołtarzew 76
4 Dąbrowski Rafał U27 Ołtarzew 70
5 Sosiński Wojciech Piotr U27 Ołtarzew 69
6 Jarząbek Piotr U27 Ołtarzew 66
7 Gotowała Jerzy U27 Ołtarzew 53
8 Amejko Piotr NTS Warszawa 45
9 Kotlarski Michał U27 Ołtarzew 43
10 Walisiak Maciej U27 Ołtarzew 39
11 Kotarski Konrad U27 Ołtarzew 38
12 Żak Krzysztof Sagittarius Piątnica 38
13 Żak Paweł SAGITTARIUS Piątnica 27
14 Siemaszko Paweł NTS 2
PK Piotr Śledziński U27 Ołtarzew 54
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Gołębiewski Marcin AMATOR Wrocław 49
2 Siemaszko Paweł NTS 48 3
3 Gomółka Łukasz Gomółka KS Cover 47 1
4 Lewandowski Cezary ZKS Warszawa 47
5 Siemiradzki Mariusz AMATOR Wrocław 46 1
6 Rudziejewski Roman Kabar 45 1
7 Frankowski Robert U27 Ołtarzew 44
8 Wilkowiecki Tomasz U27 Ołtarzew 43
9 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 42
10 Ożarowski Piotr GARDA Ostróda 41
11 Gawryś Paweł Garda Ostróda 41
12 Sobierski Robert KABAR Łódź 40
13 Jasionek Dariusz U27 Ołtarzew 40
14 Żak Krzysztof Sagittarius Piątnica 38
15 Dąbrowski Rafał U27 Ołtarzew 38
16 Żak Paweł SAGITTARIUS Piątnica 37
17 Lechowski Karol U27 Ołtarzew 34
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Wędrowski Krzysztof U27 Ołtarzew 94 2
2 Bohdanowicz Paweł U27 Ołtarzew 94
3 Gołębiewski Marcin AMATOR Wrocław 93 3
4 Frankowski Robert U27 Ołtarzew 90 1
5 Gomółka Łukasz Gomółka KS Cover 89 1
6 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 87 1
7 Gawryś Paweł Garda Ostróda 86
8 Siemiradzki Mariusz AMATOR Wrocław 85
9 Sobierski Robert KABAR Łódź 80
10 Żak Paweł SAGITTARIUS Piątnica 78
11 Rudziejewski Roman Kabar 77 1
12 Żak Krzysztof Sagittarius Piątnica 73
13 Lewandowski Cezary ZKS Warszawa 72 1
14 Ożarowski Piotr GARDA Ostróda 67 1
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Frankowski Robert U27 Ołtarzew 45
2 Jasionek Dariusz U27 Ołtarzew 40
3 Mazurkiewicz Mariusz U27 Ołtarzew 40
4 Wrobel Lukasz ZKS Warszawa 38 2
5 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 38
6 Rudziejewski Roman Kabar 37
7 Amejko Piotr NTS Warszawa 36 1
8 Gołębiewski Marcin AMATOR Wrocław 36
9 Siemaszko Paweł NTS 34
10 Lewandowski Cezary ZKS Warszawa 30
11 Gomółka Łukasz Gomółka KS Cover 30
12 Sulik Mariusz NTS Warszawa 29
13 Białowolski Konstanty U27 Ołtarzew 29
14 Gotowała Jerzy U27 Ołtarzew 27
15 Żak Paweł SAGITTARIUS Piątnica 25
16 Sobierski Robert KABAR Łódź 24
17 Kotarski Konrad U27 Ołtarzew 23
18 Siemiradzki Mariusz AMATOR Wrocław 17
19 Markowski Marcin U27 Ołtarzew 15
20 Kotlarski Michał U27 Ołtarzew 15
21 Żak Krzysztof Sagittarius Piątnica 14
22 Trębicki Jakub GARDA Ostróda 12
23 Walisiak Maciej U27 Ołtarzew 9
PK Piotr Śledziński U27 Ołtarzew 32
PK Tomasz Kochan NTS Warszawa 13
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Lewandowski Cezary ZKS Warszawa 77
2 Żak Krzysztof Sagittarius Piątnica 72 1
3 Sulik Mariusz NTS Warszawa 72
4 Sosiński Wojciech Piotr U27 Ołtarzew 69
5 Żak Paweł SAGITTARIUS Piątnica 67
6 Siemaszko Paweł NTS 64
7 Siemiradzki Mariusz AMATOR Wrocław 58
8 Michalski Piotr Sagittarius 56 1
9 Gomółka Łukasz Gomółka KS Cover 13
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Wasilewski Łukasz U27 Ołtarzew 86
2 Gruszka Tomasz U27 Ołtarzew 84 1
3 Trębicki Jakub GARDA Ostróda 26
PK Tomasz Kochan NTS Warszawa 60
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Wrobel Lukasz ZKS Warszawa 77 2