Mistrz U27


Dnia 07.03.2021 rozegrano zawody z cyklu Mistrz U27. Poniżej prezentujemy wyniki uzyskane przez zawodników.

Serdecznie zapraszamy na kolejne zawody!

Do pobrania

Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Pietraszewski Mariusz U27 Ołtarzew 280 5
2 Giziński Robert ZKS Warszawa 278 6
3 Jarząbek Piotr U27 Ołtarzew 276 4
4 Szychowski Lech Cover Warszawa 274 2
5 Sapieja Jacek ZKS Warszawa 273 5
6 Sobieraj Robert ZKS Warszawa 269 5
7 Wędrowski Krzysztof U27 Ołtarzew 235 2
8 Bohdanowicz Paweł U27 Ołtarzew 233
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Pietraszewski Mariusz U27 Ołtarzew 241 4
2 Bohdanowicz Paweł U27 Ołtarzew 113 1
3 Jarząbek Piotr U27 Ołtarzew 9
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Jarząbek Piotr U27 Ołtarzew 185 3
2 Pietraszewski Mariusz U27 Ołtarzew 184 3
3 Bohdanowicz Paweł U27 Ołtarzew 178 5
4 Wędrowski Krzysztof U27 Ołtarzew 154 2
5 Walczuk Jan U27 Ołtarzew 137
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Musiał Tomasz COVER Warszawa 86
2 Adamowicz Malwina Legia Warszawa 84 1
3 Simborowski Piotr U27 Ołtarzew 75
4 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 75
5 Konarski Tadeusz ZKS Warszawa 58
6 Jaroń Jakub U27 Ołtarzew 47
7 Wardecki Marcin NSHM Dęblin 19
PK Piotr Śledziński U27 80
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Simborowski Piotr U27 Ołtarzew 133
2 Wardecki Marcin NSHM Dęblin 46
PK Piotr Śledziński U27 102
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Musiał Tomasz COVER Warszawa 88
2 Lenarczyk Piotr Cover Warszawa 84
3 Walczuk Jan U27 Ołtarzew 78
4 Łyżwiński Paweł U 27 ołtarzew 73 2
5 Wrzosek Dariusz U27 Ołtarzew 73
6 Konarski Tadeusz ZKS Warszawa 70
7 Adamowicz Malwina Legia Warszawa 56 1
8 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 54
PK Robert Siulik 48721 53 1
PK Piotr Śledziński U27 26
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Simborowski Piotr U27 Ołtarzew 69
2 Musiał Tomasz COVER Warszawa 68
3 Jaroń Jakub U27 Ołtarzew 61
4 Adamowicz Malwina Legia Warszawa 61
PK Piotr Śledziński U27 53 1
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Łyżwiński Paweł U 27 ołtarzew 27
2 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 10
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Wrzosek Dariusz U27 Ołtarzew 77
2 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 43
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Walczuk Jan U27 Ołtarzew 43 1
2 Lenarczyk Piotr Cover Warszawa 34
3 Simborowski Piotr U27 Ołtarzew 30 1
4 Wrzosek Dariusz U27 Ołtarzew 29
5 Wardecki Marcin NSHM Dęblin 25
6 Adamowicz Malwina Legia Warszawa 22
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Walczuk Jan U27 Ołtarzew 87 2
2 Wardecki Marcin NSHM Dęblin 54
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Lenarczyk Piotr Cover Warszawa 69
2 Musiał Tomasz COVER Warszawa 68