Mistrz U27


Dnia 13.06.2021 rozegrano zawody z cyklu Mistrz U27. Poniżej prezentujemy wyniki uzyskane przez zawodników.

Serdecznie zapraszamy na kolejne zawody!

Do pobrania

Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Pietraszewski Mariusz U27 Ołtarzew 286 5
2 Giziński Robert ZKS Warszawa 271 4
3 Sobieraj Robert ZKS Warszawa 263 2
4 Jarząbek Piotr U27 Ołtarzew 260 4
5 Bohdanowicz Paweł U27 Ołtarzew 257 2
6 Wasilewski Łukasz U27 Ołtarzew 158 1
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Jarząbek Piotr U27 Ołtarzew 268 1
2 Pietraszewski Mariusz U27 Ołtarzew 253 2
3 Bohdanowicz Paweł U27 Ołtarzew 249 2
4 Zawidzki Krzysztof Garda Ostróda 151 1
5 Wasilewski Łukasz U27 Ołtarzew 132
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Pietraszewski Mariusz U27 Ołtarzew 190 3
2 Jarząbek Piotr U27 Ołtarzew 187 5
3 Bohdanowicz Paweł U27 Ołtarzew 174 1
4 Wawrzyniecki Rafał U27 Ołtarzew 164 2
5 Joński Adam NTS Warszawa 163 2
6 Godowski Piotr U27 Ołtarzew 159
7 Antoniewicz Grzegorz U27 Ołtarzew 109 1
8 Rudnik Mateusz U27 Ołtarzew 76
9 Wasilewski Łukasz U27 Ołtarzew 75
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Amejko Piotr NTS Warszawa 93 1
2 Pęczek Mariusz U27 Ołtarzew 90 2
3 Frankowski Robert U27 88 1
4 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 84 1
5 Simborowski Piotr U27 Ołtarzew 83 1
6 Sobczak Konrad KS Amator 83
7 Godowski Piotr U27 Ołtarzew 82
8 Wasilewski Łukasz U27 Ołtarzew 78
9 Wawrzyniecki Rafał U27 Ołtarzew 76
10 Antoniewicz Grzegorz U27 Ołtarzew 72
11 Łabądź Dawid AMATOR Wrocław 68 1
12 Zawidzki Krzysztof Garda Ostróda 57
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Simborowski Piotr U27 Ołtarzew 161
2 Godowski Piotr U27 Ołtarzew 154 1
3 Wasilewski Łukasz U27 Ołtarzew 148 2
4 Wawrzyniecki Rafał U27 Ołtarzew 145 1
5 Łabądź Dawid AMATOR Wrocław 138
6 Jasionek Dariusz U27 127
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Godowski Piotr U27 Ołtarzew 89 1
2 Joński Adam NTS Warszawa 87
3 Frankowski Robert U27 80
4 Wawrzyniecki Rafał U27 Ołtarzew 79
5 Łoszewski Jacek U27 Ołtarzew 78 1
6 Mazurkiewicz Mariusz U27 Ołtarzew 78 1
7 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 78
8 Tondys Rafał Legia Warszawa 75
9 Grasewicz Krzysztof U27 Ołtarzew 74
10 Łyżwiński Paweł U 27 ołtarzew 73
11 Łabądź Dawid AMATOR Wrocław 64
12 Majewski Wojciech U27 Ołtarzew 63
13 Gruszka Tomasz U27 Ołtarzew 62
14 Antoniewicz Grzegorz U27 Ołtarzew 54
15 Wasilewski Łukasz U27 Ołtarzew 49
16 Głogowski Marcin U27 Ołtarzew 49
17 Rudnik Mateusz U27 Ołtarzew 49
18 Zawidzki Krzysztof Garda Ostróda 20
19 Jasionek Dariusz U27 10
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Antoniewicz Grzegorz U27 Ołtarzew 55
2 Łabądź Dawid AMATOR Wrocław 38
3 Rudnik Mateusz U27 Ołtarzew 23
4 Wasilewski Łukasz U27 Ołtarzew 7
5 Zawidzki Krzysztof Garda Ostróda 0
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Łabądź Dawid AMATOR Wrocław 72
2 Simborowski Piotr U27 Ołtarzew 71 1
3 Frankowski Robert U27 63
4 Amejko Piotr NTS Warszawa 50
5 Adamowicz Malwina Legia Warszawa 48
6 Jasionek Dariusz U27 33
7 Zawidzki Krzysztof Garda Ostróda 14
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Grasewicz Krzysztof U27 Ołtarzew 48 1
2 Simborowski Piotr U27 Ołtarzew 46
3 Frankowski Robert U27 46
4 Godowski Piotr U27 Ołtarzew 45
5 Wawrzyniecki Rafał U27 Ołtarzew 45
6 Majewski Wojciech U27 Ołtarzew 44
7 Głogowski Marcin U27 Ołtarzew 42
8 Łoszewski Jacek U27 Ołtarzew 36
9 Jasionek Dariusz U27 35
10 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 29
11 Antoniewicz Grzegorz U27 Ołtarzew 28
12 Łabądź Dawid AMATOR Wrocław 21
13 Kozak Grzegorz ZKS Warszawa 11
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Frankowski Robert U27 94 1
2 Simborowski Piotr U27 Ołtarzew 92 1
3 Majewski Wojciech U27 Ołtarzew 90
4 Antoniewicz Grzegorz U27 Ołtarzew 87 1
5 Tondys Rafał Legia Warszawa 87 1
6 Wawrzyniecki Rafał U27 Ołtarzew 87
7 Godowski Piotr U27 Ołtarzew 83
8 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 63
9 Zawidzki Krzysztof Garda Ostróda 34
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Sobczak Konrad KS Amator 44
2 Simborowski Piotr U27 Ołtarzew 43
3 Majewski Wojciech U27 Ołtarzew 40
4 Kozak Grzegorz ZKS Warszawa 37
5 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 35
6 Łabądź Dawid AMATOR Wrocław 34
7 Frankowski Robert U27 34
8 Jasionek Dariusz U27 33 1
9 Godowski Piotr U27 Ołtarzew 33
10 Wawrzyniecki Rafał U27 Ołtarzew 33
11 Pęczek Mariusz U27 Ołtarzew 33
12 Antoniewicz Grzegorz U27 Ołtarzew 33
13 Joński Adam NTS Warszawa 31
14 Zawidzki Krzysztof Garda Ostróda 30
15 Adamowicz Malwina Legia Warszawa 25
16 Bartnik Maciej Garda Ostróda 20
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Wawrzyniecki Rafał U27 Ołtarzew 80
2 Joński Adam NTS Warszawa 78 1
3 Antoniewicz Grzegorz U27 Ołtarzew 74
4 Godowski Piotr U27 Ołtarzew 74
5 Kozak Grzegorz ZKS Warszawa 67
6 Wasilewski Łukasz U27 Ołtarzew 64
7 Łabądź Dawid AMATOR Wrocław 59
8 Bartnik Maciej Garda Ostróda 56
9 Zawidzki Krzysztof Garda Ostróda 54
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Gruszka Tomasz U27 Ołtarzew 93 3
2 Mazurkiewicz Mariusz U27 Ołtarzew 92
3 Pęczek Mariusz U27 Ołtarzew 90 1
4 Sobczak Konrad KS Amator 82
5 Tondys Rafał Legia Warszawa 75
6 Simborowski Piotr U27 Ołtarzew 71
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Godowski Piotr U27 Ołtarzew 80