Mistrz U27


Dnia 22.08.2021 rozegrano zawody z cyklu Mistrz U27. Poniżej prezentujemy wyniki uzyskane przez zawodników.

Serdecznie zapraszamy na kolejne zawody!

Do pobrania

Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Porębski Sławomir U27 Ołtarzew 165
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Pietraszewski Mariusz U27 Ołtarzew 194 4
2 Łagowski Hubert Łagowski NTS 120
3 Głogowski Marcin U27 Ołtarzew 91
PK Artur Wawrentowicz U27 Ołtarzew 4
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Cyrek Michal U27 Ołtarzew 97
2 Mizio Michał U27 Ołtarzew 93
3 Simborowski Piotr U27 Ołtarzew 91
4 Łagowski Hubert Łagowski NTS 89 1
5 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 85 1
6 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 81 1
7 Adamowicz Malwina Legia Warszawa 80
8 Tondys Rafał Legia Warszawa 77
9 Kowalewski Paweł U27 Ołtarzew 76
10 Engel Marcin U27 Ołtarzew 57
11 Jasionek Dariusz U27 53
12 Engel Maciej Legia Warszawa 45
13 Porębski Sławomir U27 Ołtarzew 43
PK Przemek Ciborowski U27 Ołtarzew 48
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Łagowski Hubert Łagowski NTS 186
2 Kowalewski Paweł U27 Ołtarzew 131
3 Jasionek Dariusz U27 127
4 Porębski Sławomir U27 Ołtarzew 119
PK Przemek Ciborowski U27 Ołtarzew 83
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Cyrek Michal U27 Ołtarzew 92 2
2 Mizio Michał U27 Ołtarzew 83
3 Kowalewski Paweł U27 Ołtarzew 77
4 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 77
5 Engel Maciej Legia Warszawa 75
6 Tondys Rafał Legia Warszawa 74
7 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 74
8 Łagowski Hubert Łagowski NTS 67
9 Engel Marcin U27 Ołtarzew 52
10 Głogowski Marcin U27 Ołtarzew 50
11 Piasecki Paweł NTS Warszawa 44
12 Chochołek Łukasz U27 Ołtarzew 43
13 Simborowski Piotr U27 Ołtarzew 34
PK Przemek Ciborowski U27 Ołtarzew 70
PK Artur Wawrentowicz U27 Ołtarzew 0
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 41
2 Kowalewski Paweł U27 Ołtarzew 37
3 Porębski Sławomir U27 Ołtarzew 18
PK Przemek Ciborowski U27 Ołtarzew 13
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Jasionek Dariusz U27 82
2 Simborowski Piotr U27 Ołtarzew 69
3 Cyrek Michal U27 Ołtarzew 65
4 Kaleta Łukasz U27 Ołtarzew 58
5 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 56
6 Kowalewski Paweł U27 Ołtarzew 51
7 Engel Maciej Legia Warszawa 45
8 Porębski Sławomir U27 Ołtarzew 30
9 Engel Marcin U27 Ołtarzew 23
PK Artur Wawrentowicz U27 Ołtarzew 23
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Kaleta Łukasz U27 Ołtarzew 49 1
2 Tondys Rafał Legia Warszawa 47 1
3 Łoszewski Jacek U27 Ołtarzew 45 1
4 Łagowski Hubert Łagowski NTS 44 1
5 Głogowski Marcin U27 Ołtarzew 43 1
6 Porębski Sławomir U27 Ołtarzew 43 1
7 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 43
8 Kowalewski Paweł U27 Ołtarzew 42
9 Chochołek Łukasz U27 Ołtarzew 40
10 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 38
11 Jasionek Dariusz U27 28
PK Przemek Ciborowski U27 Ołtarzew 36
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Tondys Rafał Legia Warszawa 95 1
2 Łagowski Hubert Łagowski NTS 93 2
3 Mizio Michał U27 Ołtarzew 93
4 Cyrek Michal U27 Ołtarzew 86
5 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 79
6 Engel Maciej Legia Warszawa 68
7 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 66
8 Engel Marcin U27 Ołtarzew 47
PK Przemek Ciborowski U27 Ołtarzew 79
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Mizio Michał U27 Ołtarzew 44
2 Engel Maciej Legia Warszawa 41
3 Chochołek Łukasz U27 Ołtarzew 34
4 Łagowski Hubert Łagowski NTS 32
5 Engel Marcin U27 Ołtarzew 30
6 Jasionek Dariusz U27 29
7 Zielińska Aleksandra Legia Warszawa 28
8 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 28
9 Piasecki Paweł NTS Warszawa 27
10 Kowalewski Paweł U27 Ołtarzew 23
11 Smoła Janina Legia Warszawa 18
12 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 14
13 Porębski Sławomir U27 Ołtarzew 6
PK Przemek Ciborowski U27 Ołtarzew 35
PK Artur Wawrentowicz U27 Ołtarzew 15
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Engel Maciej Legia Warszawa 93
2 Kowalewski Paweł U27 Ołtarzew 93
3 Engel Marcin U27 Ołtarzew 90
4 Łagowski Hubert Łagowski NTS 54
5 Porębski Sławomir U27 Ołtarzew 52
6 Kaleta Łukasz U27 Ołtarzew 49
PK Przemek Ciborowski U27 Ołtarzew 60
PK Artur Wawrentowicz U27 Ołtarzew 32
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Chochołek Łukasz U27 Ołtarzew 91 1
2 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 80
3 Marcin Węgrzynek Amator Wrocław 75 1
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Marcin Węgrzynek Amator Wrocław 87 1
2 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 63