Mistrz U27 – Edycja specjalna WRZESIEŃ 2021


Dnia 18.09.2021 rozegrano zawody z cyklu Mistrz U27 – Edycja specjalna WRZESIEŃ 2021. Poniżej prezentujemy wyniki uzyskane przez zawodników.

Serdecznie zapraszamy na kolejne zawody!

Do pobrania

Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Grasewicz Krzysztof U27 Ołtarzew 86
2 Pęczek Mariusz U27 Ołtarzew 84
3 Sitarz Wojciech U27 Ołtarzew 78
4 Kamola Dariusz Amator Wrocław 60
5 Krolikowski Tomasz AQUILA 50
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Frankowski Robert U27 90 1
2 Wędrowski Krzysztof U27 Ołtarzew 88 2
3 Zdzitowiecki Andrzej Amator Warszawa 86 2
4 Żórawski Marcin Aquila Nowy Dwór Mazowiecki 86
5 Urban Jarosław Amator Wrocław 80
6 Jarząbek Piotr U27 Ołtarzew 80
7 Markowski Marcin U27 Ołtarzew 79
8 Musiał Tomasz COVER Warszawa 77
9 Mazurek Piotr U27 Ołtarzew 76
10 Zabijak Przemysław AMATOR Wrocław 75
11 Łyżwiński Paweł U 27 ołtarzew 75
12 Odrobiński Wojciech Odrobiński AMATOR 75
13 Wasilewski Łukasz U27 Ołtarzew 71 1
14 Szmigielski Krystian COVER Warszawa 69
15 Zabijak Filip KS Amator 68
16 Nowak Konrad U27 Ołtarzew 67
17 Kozłowski Bolesław ZKS Warszawa 62
18 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 62
19 Kozieł Maciej U27 60
20 Szawluk Anna Szwadron Białystok 56 1
21 Kaleta Łukasz U27 Ołtarzew 56
22 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 51 1
23 Burda Sławomir COVER Warszawa 49
24 Tondys Rafał Legia Warszawa 45
25 Krawczak Mariusz Legia Warszawa 25
26 Białowolski Konstanty U27 Ołtarzew 19
27 Chochołek Łukasz U27 Ołtarzew 14
28 Pęczek Mariusz U27 Ołtarzew 7
29 Krawczak Marcin Amator Wrocław 7
30 Kowalski Marcin U27 5
31 Łastowiecki Bertrand AMATOR Wrocław 4
PK Piotr Janicki 83
PK Wojciech Kuźnicki 80
PK Piotr Traczyk 75 1
PK Sak Przemysław 70
PK Lukasz Wróbel ZKS Warszawa 66
PK Jan Bucholc 60
PK Sławomir Cecha PSKBPiSS 57
PK Ey Krzysztof 46
PK Tomasz Wilkowiecki U27 Ołtarzew 46
PK Mateusz Kuźnicki 31
PK Stanisław Bucholc 22
PK Szymon Kuźnicki 3
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Żórawski Marcin Aquila Nowy Dwór Mazowiecki 84
2 Szmigielski Krystian COVER Warszawa 64
3 Tondys Rafał Legia Warszawa 60
4 Kozłowski Bolesław ZKS Warszawa 53
5 Frankowski Robert U27 51
6 Wasilewski Łukasz U27 Ołtarzew 49
7 Burda Sławomir COVER Warszawa 48
8 Jarząbek Piotr U27 Ołtarzew 48
9 Mazurek Piotr U27 Ołtarzew 48
10 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 47
11 Łyżwiński Paweł U 27 ołtarzew 46
12 Kaleta Łukasz U27 Ołtarzew 44
13 Szlęk Błażej Amator Wrocław 43
14 Odrobiński Wojciech Odrobiński AMATOR 41
15 Markowski Marcin U27 Ołtarzew 39
16 Urban Jarosław Amator Wrocław 38
17 Krawczak Mariusz Legia Warszawa 37
18 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 33
19 Musiał Tomasz COVER Warszawa 33
20 Wędrowski Krzysztof U27 Ołtarzew 29
21 Szawluk Anna Szwadron Białystok 28
22 Kozieł Maciej U27 24
23 Chochołek Łukasz U27 Ołtarzew 23
24 Zdzitowiecki Andrzej Amator Warszawa 19
25 Kowalski Marcin U27 18
26 Nowak Konrad U27 Ołtarzew 13
27 Krawczak Marcin Amator Wrocław 2
PK Tomasz Wilkowiecki U27 Ołtarzew 68 1
PK Piotr Janicki 43
PK Lukasz Wróbel ZKS Warszawa 23
PK Sławomir Cecha PSKBPiSS 23
PK Piotr Traczyk 22
PK Ey Krzysztof 16
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Mazurek Piotr U27 Ołtarzew 43
2 Frankowski Robert U27 42
3 Żórawski Marcin Aquila Nowy Dwór Mazowiecki 40
4 Krawczak Mariusz Legia Warszawa 39
5 Kozłowski Bolesław ZKS Warszawa 39
6 Urban Jarosław Amator Wrocław 39
7 Zdzitowiecki Andrzej Amator Warszawa 38 1
8 Nowak Konrad U27 Ołtarzew 38
9 Odrobiński Wojciech Odrobiński AMATOR 38
10 Markowski Marcin U27 Ołtarzew 37
11 Jarząbek Piotr U27 Ołtarzew 36
12 Kozieł Maciej U27 36
13 Zabijak Przemysław AMATOR Wrocław 35
14 Wędrowski Krzysztof U27 Ołtarzew 35
15 Kaleta Łukasz U27 Ołtarzew 34
16 Szmigielski Krystian COVER Warszawa 34
17 Łyżwiński Paweł U 27 ołtarzew 33
18 Milaniuk Wojciech Amator Wrocław 32
19 Musiał Tomasz COVER Warszawa 31
20 Chochołek Łukasz U27 Ołtarzew 31
21 Burda Sławomir COVER Warszawa 31
22 Baranowski Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej Toruń 29 1
23 Białowolski Konstanty U27 Ołtarzew 27
24 Łastowiecki Bertrand AMATOR Wrocław 25
25 Kraczkowski Arkadiusz NTS Warszawa 25
26 Tondys Rafał Legia Warszawa 24
27 Wasilewski Łukasz U27 Ołtarzew 19
28 Szawluk Anna Szwadron Białystok 17
29 Kowalski Marcin U27 15
30 Zabijak Filip KS Amator 13
31 Krawczak Marcin Amator Wrocław 9
PK Ey Krzysztof 40
PK Tomasz Wilkowiecki U27 Ołtarzew 34
PK Piotr Traczyk 34
PK Piotr Janicki 34
PK Lukasz Wróbel ZKS Warszawa 26
PK Sławomir Cecha PSKBPiSS 22
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Łyżwiński Paweł U 27 ołtarzew 93 2
2 Kamola Dariusz Amator Wrocław 86 1
3 Sitarz Wojciech U27 Ołtarzew 79
4 Krolikowski Tomasz AQUILA 72
Miejsce Zawodnik Klub Wynik 10x
1 Kamola Dariusz Amator Wrocław 37
2 Krolikowski Tomasz AQUILA 22